Navštívte Wellmed u ShopMania

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

» Informácie o spoločnosti
Informácie o spoločnosti

Wellmed.sk je jediný špecializovaný obchod na Slovensku, ktorý má v ponuke anticelulitídne nohavice, anticelulitídne dreváky, prírodný kolagén, prístroje na celulitídu, vibračné plošiny, bandáže, masážne podložky, zvlhčovače vzduchu, čističky vzduchu, perličkové kúpele a mnoho ďalších produktov pre zdravie a wellness.

Našou výhodou je to, že predávame tovar iba jedného druhu, teda vieme čo predávame, na čo to slúži, ako sa to používa a čo všetko k tomu potrebujete. Sme teda profesionálne vyškolený tak, aby sme vedeli poradiť každému zákazníkovi, ktorý potrebuje informáciu v danej oblasti.

Vieme že každý kto investuje do nového výrobku, chce mať presvedčenie že nakúpil správny produkt, ktorý bude používať na to na čo ho kupuje a nakúpil to na správnom mieste. Obchody ktoré ponúkajú široké spektrum tovarov, Vám nevedia povedať ktorý produkt je pre Vás vhodný alebo nie, tým pádom nakúpite len podľa vlastného uváženia, poprípade podľa ceny, ale nakoniec zistíte že ste potrebovali niečo iné, alebo že daný výrobok nespĺňal požiadavky zdravotníckeho výrobku a teda bol pre Vás nepoužiteľný.

Predajom produktov v našom obchode u nás nič nekončí. Je to pre nás len začiatok vzťahu ktorý sme si vytvorili so zákazníkom. Sme stále otvorený pre prípadné riešenie problémov, aby sme vytvorili dokonalú zladenosť spokojnosti zákazníka a obchodu.

Našim ďalším veľkým benefitom je ponuka náhradných dielov, príslušenstva a doplnkového tovaru, ktoré budete potrebovať po určitom čase dokupovať pre Vaše produkty. Tých položiek je veľa a my sa ich snažíme držať pre Vás všetky na sklade, aby sme všetkým našim zákazníkom vyšli v ústrety.

Našou prioritou je predávať iba overený tovar, podať rýchlu a správnu informáciu o produktoch, dodať čo najrýchlejšie zákazníkovi požadovaný tovar v požadovanej kvalite a za čo najnižšiu cenu.

Všetky naše produkty pochádzajú od tých najlepších svetových značiek ako sú Lanaform, Braza, Cette, Philips Respironics, Trinny Susannah, Futuro ... na ktoré je plne zabezpečený záručný aj pozáručný servis s možnosťou dokupovania náhradných dielov a príslušenstva.

ZDRmNzh